KONST / Litografier / Färglitografi 12113070
nr 1211 3070
Färglitografi
efter Pablo Picasso, Fredsduvan, signerad i plåten, 1962, bladets mått: 43x61
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:01:21
21/10 13:55:27
1.000 kr
22/10 14:10:41
22 okt